Depremzedeler için dayanışma konseri 

Sanatçı Mikail Aslan, depremzedeler ile dayanışma konserinde 2 Nisan Pazar günü Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde sahne alacak

Mereş (Maraş) merkezli ve 11 ili etkileyen depremler geniş bir alanda etkili oldu. Depremlerde şu ana dek açıklanan resmi rakamlara göre, elli binden fazla insanın hayatını kaybetti, binlerce insan evsiz kaldı.

Depremin yaralarını sarmak için çok sayıda sanatçı dayanışmaya dahil oldu.

Almanya’da yaşayan Mikail Aslan da depremzedeler ile dayanışmak için 2 Nisan Pazar günü sahne almaya hazırlanıyor. Aydın Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek konserin başlama saati ise 21 olarak belirlendi.

Aslan’ın sahne alacağı konserde Tenbûr’da Cem Erdost İleri, Bas’ta Olcay Bozkurt ve Perküsyon’da Sertaç Şanlı sahnede olacak. Ayrıca Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konuk sanatçı olarak Aslan’a eşlik edecek.

ECHOZEN Gayrimenkul, Didim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkez ve David People öncülüğünde organize edilen konser biletleri 05357070790 numaralı telefonla iletişim kurulup temin edilebilir. Ayrıca konser günü Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nin gişelerinden temin edilebilir.

KÜLTÜR SERVİSİ

#Depremzedeler #için #dayanışma #konseri

EN SON EKLENENLER